Anavatan Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Gündoğan Mazaklı, kendi arabasını parti bayrakları süsledi. Aracının önüne çelenk yaptırıp koyan Mazaklı çelenklerin sütüne ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ yazdırarak Gazipaşa caddesinde kendi imkanlarıyla seçim çalışması yaptı. Mazaklı diğer partiler gibi vatandaşın parasını kullanarak seçim çalışması yapmadığını, kendi imkanlarını kullanarak bu kadar yapabildiğini söyledi. 

Mazaklı’nın açıklamaları şu şekilde;” Biz seçim başladığından beri kendi başıma tek başıma siyaset yapıyorum. Sadece burada değil Ankara'da İstanbul'da benim vermek istediğim farklı bir şey var. Herkes devletten aldığı yardımlarla, paralarla siyaset yapıyor. Vatandaşın parasını çar çur ediyorlar. Ben beş kuruş parayı çarçur etmedim. Çocuklara harcadım, Forma aldım. Annelere hediyelerimiz var, birazdan çiçek vereceğiz. Bütün hepsini kendi cebimden, kendi paramla, kimsenin parasını katmadım. İstesem büyük yatırımlar yapabilirdim. Ben yatırımları Zonguldak'a yapacağım. Kazansak da kaybetsek de. Seçimden sonra büyük yatırımlar Zonguldak'a gelecek. 

PAZAR GÜNÜ HERŞEY BELLİ OLUR

Ben halkın oyunu sahiplenmem yapamam. Pazar günü belli olur. Herkes diyor iki milletvekilini ben aldım. Üç milletvekilini ben aldım. Kimse kimsenin oyuna sahip çıkamaz. Her şey pazar günü bekler olacak. Ben bunu yazıları Madenci şehitleri için, asker şehitlerimiz için, polis şehitlerimiz için yaptım anlamak isteyen anlar, ne anlatmak istediğimizi zaten” dedi.

Haber: Batuhan DARAKCI

Editör: Batuhan Darakci