Öztürk, TOGG’un milli onur ve gurur olduğuna dikkat çekerek bu yapılan ayıptır, yazıktır, günahtır diyerek böyle bir projeyi yapsa yapsa Cumhur İttifakı yapar dedi. Öte yandan bozuk olan köy yollarına da İl Özel İdaresi Genel Sekreteri’nin çözüm getirdiğini de açıkladı.

Öztürk’ün açıklamaları şu şekilde; “TOGG'un yerli ve milli olmasından ziyade bu milli onur, gurur. Bunu işte etrafında bir grupla oraya buraya çekiyorlar, sirk maymuna çevirdiler denilmesi ayrı bir kenara ya ortak hareket ettiğin insana bile yanlış yapıyorsun be kardeşim ayıptır, yazıktır, günahtır milli onur bu. Yerli ve milli az kalır bizim için şu anda bir Tofaş'ımız vardı 27 parçasını bir yerden alıyorduk. Her şeyini kendi ürettiğimiz bir aracımız var. Elektriğe ayak uyduran bir aracımız var. Bunu yani yapsa yapsa Cumhur İttifakı yapar kesinlikle bir alakanız olmadığı için çok normal diyoruz. 


KIŞ AYINDA BOZULAN  KÖY YOLLARINA ÇÖZÜM GELDİ

Kış ayından  çıkmışız yollar bozulur. Dördüncü ay üçüncü ayın on beşi, dördüncü ayın sonu programa alınır. Dördüncü ay sonundan sonra yapılır. Biz de müteahhitlik yaptığımız için ufaktan biliriz. Şimdi burada Murat Kotra başkanımıza, Çaycuma Nebioğlu ve Perşembe'den bir şikayet geldi ama bayağı bir şikayet. Hatta Sayın Genel Sekreterimizi aradık. Hemen araçları yönlendireceğini söyledi. Allah razı olsun kendisinden. Murat Kotra başkanımız onun kıştan çıkınca stabilizesin olduğunu bilmez. Sıcak asfalt beton asfalt olsa tamam ama Sıcak asfaltımız bizim her kıştan sonra kardan sonra gidiyor, dolayısıyla onda bir art niyet yok. Halkın bize getirdiğini çözüm aşamasında dillendirdi , kısa mesafelerdi bunlar çözüldü de zaten. 

Haber: Batuhan DARAKCI