Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ZTSO) Metin Demir ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya geçtiğimiz gün Üniversitenin Mühendislik Fakültesini ziyaret ederek teknoloji takımlarıyla görüştü.

Söz konusu ziyarette Başkan Demir’i karşılayan Rektör Özölçer’e Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Yıldız, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamit Aydın ve Teknopark Müdürü Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu eşlik etti.

Mühendislik Fakültesindeki projeler ve öğrenci takımlarının faaliyetleri hakkında bilgi alan ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Demir, Mühendislik Fakültesi bünyesindeki takımların yaptığı çalışmaların takdire şayan olduğunu belirterek, imkanları dahilinde takımlara destek olmak istediklerini dile getirdi.

Sirius Havacılık ve Uzay Takımı, Thorny Skate Technology Takımı,   B- DİSPATE, HÜMA Havacılık ve Uzay Takımı, Grizu-263 Uzay Takımı, ZBEÜ OVAT, Gökbörü Havacılık ve Uzay Takımı, ISA- ZBEUN Takımı, ISA- Revo Takımı, Fevkani (Çelik köprü) ve Venüs Havacılık Takımıyla görüşüldüğü ziyaret yaklaşık bir buçuk saat sürdü.