Zonguldak’ta İnşaat işçiliği yaparak geçimini sağlayan 22 yaşındaki Sezer Vurmaz isimli genç, bir süre önce sesini beğenen arkadaşının ayrıldığı kız arkadaşının mahallesinde şarkı söyleme isteğini geri çevirmedi. Gece vakti çıktığı sokakta şarkı söyleyen Vurmaz’ın sesini duyan mahalle sakinleri o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı. Ardından sosyal medyada paylaşılan görüntüler Kısa sürede binlerce yorum ve beğeni alırken gencin söylediği şarkı çok sayıda kişi tarafından da paylaşıldı. 

“EN BÜYÜK HAYALİM FERDİ TAYFUR İLE DÜET YAPMAK”

Sezer Vurmaz, en büyük hayalinin ise Ferdi Tayfur ile düet olduğunu söyledi. Vurmaz, küçük yaştan bu yana şarkı söylediğini ve şehrin bir çok yerinde önünün kesilerek istek şarkı talep edildiğini anlattı.Sesinin Ferdi Tayfur'a benzediğini bu sebeple de en çok O'nun şarkılarını söylemesi istendiğini ifade eden Sezer Vurmaz, şöyle dedi:"22 yaşındayım. İnşaat işlerine gidiyorum. Ne iş olursa elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyoruz. Mahalle arasında gidiyordum. Bir kadın ve erkek ayrılmış. Benden ayrılık şarkısı istediler. Ben de o şarkıyı seslendirmeye çalıştım. Öylelikle başladı. Bu da epey insanları etkilemiş. Ferdi Tayfur'un şarkılarını söylüyorum. Önüme geçip şarkı isteğinde bulunuyorlar. Çok beğendiklerini söyleyip şarkı istiyorlar. Yolda durduruyorlar. Benim en büyük hayalim Ferdi Tayfur ile bir araya gelip düet yapmak. Buradan da bir çağrım."

Sanatçı Ferdi Tayfur ile daha önce hiç görüşmediğini söyleyen Vurmaz, "Kendisiyle düet yapmak isterim. En büyük hayalim bu" diye konuştu.

Haber:Batuhan DARAKCI