Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkan Yardımcısı Enes Seba, Zonguldaklı Yardımseverlere teşekkür etti.

Zonguldaklı hayırseverlere adıyaman'dan seslenen TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Enes Seba, çok büyük bir doğal afetle karşı karşıya olduklarını ve Türkiye Gençlik Vakfı olarak depremzedelerin yaralarını sarmak için sahada görev yaptıklarını belirterek Zonguldaklı yardımseverlere teşekkür etti. 

Enes Seba yaptığı açıklamada, "Ağır bir afetle karşı karşıyayız. Deprem bölgesine yaklaşık 10 tane ilimiz depremden zarar görmüş durumda etkilenmiş durumda. Milletimiz burada maalesef evleri yıkıldı, canlarını yitirdi ama yaraları hızlı bir şekilde devletimiz tüm imkanlarıyla tüm kadrolarıyla  sahada. Bununla beraber sivil toplum kuruluşlarımız var ve çok hızlı bir şekilde devletimize destek vermek amacıyla sahada çalışmalarını yürütüyor, sahada çalışmalara destek veriyor. 

Biz de Türkiye Gençlik Vakfı olarak deprem bölgesi'nde bulunan tüm gönüllülerimizde artık dönebilirsiniz diyene kadar Türkiye Gençlik Vakfı olarak sahada olmaya devam edeceğiz. Tabii burada Zonguldak teşkilatımızdn Allah razı olsun, Zonguldak'tan çok sayıda yardım topladılar ve topladıkları yardımı depremzedelere ulaştırdılar.

Allah onlardan razı olsun..

Yardımlarını esirgemeyen Zonguldaklı hayırseverlerimize,yRdımseverlerimize teşekkür ediyoruz.

İnşallah  yaralar hızlı bir şekilde devlet işbirliğiyle sarılıp milletimizi huzura tekrar kavuşturacağız. Milletimizin yaralarını hep birlikte saracağız.Allah hepinizden razı olsun Allah hayırlarınızı kabul etsin." İfdesimi kullandı.

Editör: Can ERTÜRK