Zonguldak Terziler Odası Başkanı Çetin Yıldız, Federasyon Başkanı Ali Sefa Şen’in Zonguldak’a geldiğini ve toplantının verimli geçtiğini söyledi. 

Zonguldak Terziler Odası Başkanı Çetin Yıldız, Federasyon Başkanı Ali Sefa Şen’i Zonguldak’ta ağırladı. Ziyarette odaya üye olanlara plaket dağıtılırken, Zonguldak için elinden geleni yapacağına değindi. Yıldızın konuşması şu şekilde;”Biz daha önce federasyon başkanımızı ziyaret etmiştik Ankara’da kendileri de karşısı bizi ziyaret etti. Ziyaret esnasında burada 14 15 adet üye arkadaşlarımıza plaket taktık, plaket takmamıza yardımcı oldu. Sorunlar hakkında bilgi aldı ve onunla birlikte Bartın odasını ziyarete gittik. Olumlu geçti bize elinden geldikçe yardımcı olacağını söyledi. Bartındaki oda başkanı da bizi iyi ağırladı daha sonra buraya kadar döndük ve buradan Zonguldak‘tan kendini gönderdik. 

VALİ BEY İLE GÖRÜŞECEĞİM

Şu anda bir gelişme yok vali beyle tekrar konu hakkında görüşeceğiz daha önce berberler bu işi başardı. Biz de başarmak istiyoruz ama çalışma devam ediyor. Federasyon başkanı bu konu hakkında daha bir şey ama Zonguldak özel olacağı için vali beyle müsait zamanda tekrar görüşeceğim daha önce onay vermişti vali bey. 

Haber: Batuhan DARAKCI

Editör: Can ERTÜRK