Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Prof. Dr. Servet Karasu ve Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Mustafa Yıldız ile birlikte öğleden önce 15 Temmuz Şehitler Kampüsüne hareket eden Özölçer, burada yapılmasını düşündüğü değişiklik ve yenilemeler hakkında incelemelerde bulundu. Gözlemlerini beraberindeki ekip ile paylaşan Özölçer, konu hakkında kendileriyle görüş alışverişinde bulundu. Kampüste bulunan Cafe Akademi’yi de gezen Rektörümüz, işleyiş ile ilgili bilgi alırken, yaz dönemi öncesinde gerekli olabilecek düzenlemeler hakkında değerlendirme yaptı.

Buradaki incelemelerin ardından Üniversitemizin spor kompleksi içerisinde yer alan yarı olimpik yüzme havuzunu da gezen Rektörümüz  Özölçer, yetkililerden faaliyetler, programlar ve ziyaretçi beklentileri hakkında bilgi aldı.

Her fırsatta, Üniversiteyi bulunduğu noktadan çok daha iyi bir yere getirmeyi ilke edindiğini dile getiren Rektörümüz Özölçer, ekip işi olarak değerlendirdiği ilerleme sürecinde tüm birimlerin gereken hassasiyet ve önemi göstermesi gerektiğine dikkat çekerek, “birimler Üniversitemizi daha ileri taşımak adına çok daha fazla çalışmalıdır. Biz de birimlerimizin bu süreçte ihtiyaçlarını imkanlar dahilinde karşılamaya hazırız. Bu bir ekip işidir, bir bütünün parçaları olarak aynı yönde ve aynı hevesle hareket etmeliyiz” dedi.

Rektörümüz Özölçer’in birim ziyaretleri sürüyor.

Editör: Batuhan Darakci