Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mustafa Öztürk parti üyelikleri ve yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmede bulundu.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mustafa Öztürk Parti üyeliklerinin çok hızlı bir şekilde ilerlediğini yeni üyelerin kayıtlarını Ankara’ya getirdiğini söyledi. Öte yandan  Milletvekili adaylarının da 15-20 gün içinde netlik kazanacağını söyledi. Öztürk’ün açıklamaları şu şekilde; “İl Başkanlığına yeni atandık ama bizim zaten eski yönetimlerde bulunduk dolayısıyla ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz üye çalışmalarımız Ankara’ya götürdüm bir o kadarda yaptım. Baya güzel bir katılım vvar zaten bunları sizle paylaşmıştık. Hedefimiz belli Devlet beyin dediği gibi kararımız net, biz buradan bir vekil çıkaracağız İlkay Varol Demirköse başkanımız zaten kendisi beş ay önce Start vermişlerdi Devlet Bey’in talimatıyla. kendisi şu anda çalışıyor. Ferdi olarak olsun teşkilatımız da beraber olsun Köylerde olsun mahallelerde olsun komşum nasılsın projemiz olsun çalışıyorlar Allah inşallah bizi muzaffer eder. 

MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZ 15 GÜN İÇİNDE NETLİK KAZANIR..

Resmi olmamakla beraber görüştüğümüz isimler var tabi bunların 15 20 gün içinde netlik kazanır güzel isimlerimiz var. Güzel bir şekilde çalışacağınıza eminiz yani burada Zonguldak için güzel bir atmosfer olsun bizim burada 48 milletvekilimiz var şu anda mecliste. Biz bunu Allahın izniyle 100’ün  üzerine çıkarmak hedefindeyiz. Zonguldak için gerçekten uğraşıyoruz sizde şahit oluyorsunuz geçen gün rödevans işletmeci ile ilgili Ankara’ya gittik şimdi Karabük Kar demirin kömür olması konuşuluyor neden olmasın çünkü 500 bin ton kömürümüz çıkıyor elimizde kalmış durumda şu anda totalde alınan kömür 10 milyon ton 500 bini alamıyorlar. İşletmelerimiz bu konuda sıkıntıda olacak Allahın izniyle Zonguldak için uğraşıyoruz tek derdimiz Zonguldak bizim başka bir derdimiz yok tabi büyük olarak bakarsak eklediğiniz vatan ondan sonra Zonguldak dolayısıyla bize Zonguldaklının yanındayız her türlü sıkıntısında gerek grup başkanvekilimiz gerek Genel Başkan Yardımcılarımız uğraşıyorlar milletvekilimiz o bizim 48 tane milletvekilimiz var Zonguldak’ta” dedi. 

Haber; Batuhan DARAKCI