Zonguldak Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)İl Başkanı Mustafa Öztürk, Ülke Ocakları İl Başkanı Gökmen Karalı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kapsamında Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti(ZGC)Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret etti.

Zonguldak Gazeteciler Cemiyet Başkanı Derya Akbıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Değerli arkadaşlar 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ocak Başkanlarımız burada. Biz her zaman bekleriz. MHP önemli bir parti. Zonguldak’ta güçlü bir yol alacaktır. Çalışmalarınız da başarılar diliyoruz”dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Öztürk ise, “Bizde sizi tek tek gezecektik. Vali beyin ötelenmesi, rektör beyin ötelenmesi, 10 Ocak beraber kutlayalım dedik. Yeni bir oluşum. Allah’ın izniyle güzel bir yol kat edeceğimizi düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda görev almış ağabeylerimizi dahil ettik yönetimimize. Güzel bir teşkilatımız. Birlik beraberlik içersinde güzel bir seçim bizi bekliyor. Beraberiz”diye konuştu.

Editör: Can ERTÜRK