Zonguldak'ta 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sol bileğindeki lüks saat dikkat çekti. IWC markasının Portugieser Perpetual Calender model saatin yaklaşık fiyatı 906 bin TL.

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu; 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda Madenci Anıtı önünde 14 Mayıs'a sayılı günler kala halkın karşısına çıktı.

TOGG ile aynı paraya yabancı marka saat

İmamoğlu'nun bileğindeki saati görenler ise çok dikkat etmedi. Ancak foto muhabirleri tarafından yakından görüntülenen o saatin bedelinin neredeyse 1 milyonu bulduğu ortaya çıktı. Türkiye'nin ürettiği yerli ve milli araç olan TOGG ile aynı paraya IWC markasının Portugieser Perpetual Calender model saatin yaklaşık fiyatı 906 bin TL.

SAMİMİYETSİZ SİYASET

Yerli ve milli olan herşeye muhalefet edenlerin işçi bayramını milyonluk saat ile kutlamayı utanmadığını söyleyen Metin Malakçı, "Kolunda bir milyonluk saatle emekçiye yoksulluk edebiyatı yapıyor. Yerli ve Milli olan ne varsa her fırsatta muhalefet eden zihniyet dün işçi bayramını kolunda milyonluk saat ile kutlamaya utanmadı.. Sözüm ona işçinin ve emekçinin bayramını kutlamak için Zonguldak’a gelen İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kolunda piyasa değeri yaklaşık 1 milyon TL olan kol saati ile geldi.. Kolundaki saat yabancı marka..TOGG ise yerli ve milli… Sen Türkiye’nin gururu olan bir araca sahip olma..Ama kolunda piyasa değeri TOGG ile aynı olan yabancı marka bir kol saati ile işçi ve emekçinin bayramını kutla.. Sizin neyine inansın bu millet.. Bu ülkeyi yönetmek bu zihniyete kaldıysa Türkiye’min vah haline vah…" diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duruma tepki gösterdi.