Zonguldak Tepebaşı Mahallesi Statüstü 88 Küme Evler'de ikamet eden  Güray Aydoğdu(47), Belediye Başkanlığına seslenerek mağduriyetlerin giderilmesini isteyerek şunları söyledi:

"Burada  inşaat yapılırken müteahhit kendi alanı diye bizim tapulu arsamıza girdi buradaki arsa kepçeyi soktu burada ağaç vardı ağacı talan etti, toprağı talan etti, burada lağım küpleri vardı gideri vardı ve bir seneden beri artık iş makinesi kırdığından dolayı lağım açıktan akıyor.  Biz artık camları açamaz hale geldik. Çocuklarımızın sırtını artık sinek ısırıkları oluşmaya başladı. Müteahhit burayı talan etmesine rağmen burada hiçbir şekilde burayı. Biz burada toprağın yeniden doldurulmasını istiyoruz, alanın düzeltilmesini istiyoruz. Lağım giderinin tamir edilmesini istiyoruz.

Birçok dilekçe vermemize rağmen bu konuda belediye bize dönüş yapmadı. Bir bu durumdan çok rahatsızız ve burada halen daha da lağım akıyor. Biz bahçeöizde ki ağım giderinin tamir edilerek toprakla doldurulmasını ve düzeltilmesini talep ediyoruz.

Buradan da belediye Başkanımız Sayın Ömer Selim alan'a sesleniyoruz. Çünkü biz birçok belediyede birçok kişiyle görüşmemize rağmen bizi geçiştirdiler. Belediye başkanımızdan bu mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz."