Adliyeye çıkarılan Murat Dursun Parlak, “Az bile yaptım az, benim ekmeğimi yiyip benim arabamla namuzsuzluk yaptı. Pişman değilim namuzsuzluk yaptı. Aynı apartmanda benim eşyalarımda cinsel ilişkide bulundu” dedi.

OLAY NEYDİ

Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nde spor hocası olarak görev yapan Buket Yusufoğlu, Murat Dursun Parlak tarafından bıçaklandı.

Olay, sabah saatlerinde Kozlu ilçesi Fatih Sitesi mevkinde meydana geldi. İddiaya göre, olayda imam nikahlı eşi Buket Yusufoğlu kendisini aldattığını öğrenen Murat Parlak, evinin önünde karşılaştığı Buket Yusufoğlu’na bıçakla saldırarak vücudun çeşitli yerlerinden yaraladı. Ağır yaralanan kadın Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakım servisine kaldırıldı. Buket Yusufoğlu’nun hayati tehlikesi devam ederken, Murat Parlak olayın ardından firar ettiği ve ekiplerin yakalama çalışması başlattığı öğrenildi. 

SEKS VİDEOLARINI GÖSTERİNCE KAN BEYNİME SIÇRADI 

Olayın ardından açıklamalarda bulunan Murat Parlak, “Yaklaşık 4 yıldır imam nikahlı eşim olan Buket Yusufoğlu ile birlikteyim. Bugüne kadar 2,5 milyon liraya yakın para harcayarak birlikte yuva kurduk. Evi yandı yardım ettim. Kozlu Fatih Sitesinde yeni eve taşındı destek oldum. Bu arada aynı apartmanda yaşayan Eren enerjide çalıştığını öğrendiğim Necip U. isimli biriyle birlikte yaşadıklarını öğrendim. Verdiğim paraları ve aldığım eşyaları geri istememe rağmen vermedi. Emniyeti dilekçe yazarak eşyalarımı geri istedim ama sonuç alamadım. Birlikte yaşadığını öğrendiğim Necip U. ile yaptığım görüşmede bana imam nikahlı eşim Buket'in seks videolarını ve mesajlarını gösterdi. Kan beynime sıçradı. Gözüm döndü. Namusum ve onurum için bıçakladım" diye konuştu. 

Haber: Batuhan DARAKCI