Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, 11 Ocak 2023 tarihinde Zonguldak Devrekli iş insanı Cihat Alagöz’e bir nezaket ziyaretinde bulundu.

GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, Cihat Alagöz’ün iş dünyasında Zonguldak’ın gururu olduğunu belirterek, “Zonguldaklı ve ülkemize mal olmuş siyasetçilerin, bürokratların, eğitimcilerin ve iş insanlarının varlığı bizler için ayrı birer gurur kaynağı olmuştur.

Sayın Cihat Alagöz de iş dünyasında gösterdiği başarılı faaliyetlerle dikkat çekiyor. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcılığı, TOBB Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanlığı, TOBB Genel İdare Kurulu Üyeliği, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Türkiye Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyeliği, Alaevcil Enerji, Alatepe Gıda ve ALZ Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüten Alagöz de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Genel Maden-İş Sendikamızın Genel Başkanı ve Yöneticilerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duydum.

GMİS, Zonguldak ve ülkemiz için değerli bir sendikadır. Özellikle son zamanlarda izlemiş olduğunuz sendikal mücadeledeki politikalarınız açısından yönetiminizi tebrik ve takdir ediyorum.

Her daim yanınızdayız” dedi.