Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili aday adayı ve eski Devlet Bakanı Hasan Gemici CHP merkez ilçeyi ziyaret etti.

CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, "2 dönem Milletvekili  ve Devlet bakanlığı yapmış sayın Hasan Gemici:nin bu süreçteki başvurusu bizim için çok değerlidir hem partimize hem partimize hem halkımıza hayırlı olmasının Temenni ediyorum" dedi.

CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı ve eski Devlet Bakanı Hasan Gemici de, "14 Mayıs 2023 seçimleri ile ilgili Zonguldak milletvekili aday adayı olarak Cumhuriyet Halk Partisi'ndeyim. Biraz önce Cumhuriyet Halk partisi Eylül başkanlığını ziyaret ettim orada bir basın açıklaması yapmıştım ve bundan sonra sırasıyla merkezi ilçeden başlayarak kozlu'da ve Kilimli'de yönetimdeki arkadaşlarımızla görüşeceğiz. Bu dönem bu seçimler Türkiye için gerçekten çok önemli ve  herkesin elini taşın altına koyması gereken bir seçim. Bu seçimlerde Zonguldak halkı Cumhuriyet Halk partisi bana göre verdiği takdirde temsil etmeye ve Cumhuriyet Halk partisi'nin başarısı için Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı olarak seçilmesi için elinden geleni yapacağım. Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak'ta iyi bir çıkış yaptı" şeklinde konuştu.