Karaelmas Gazeteciler Derneği, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti iş birliği ile Çaycuma Irmak Vadi Bungolov evleri arasında protokol anlaşması imzalandı.

Yapılan protokol anlaşmasıyla, bungolovlarda konaklama yapan gazeteciler yüzde elli indirimden yararlanacak.

TISKAOĞLU; “GAZETECİLİK ZOR BİR MESLEK”

ZONSİAD Başkanı, Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı, Irmak Vadi Bungolov sahibi Nejdet Tıskaoğlu, “Basın emekçiliği zor bir meslek. Basın emekçiliği gerçekten zor. Doğru haberi insanlara halka ulaştırmak için yağmur çamur karda halkı bilgilendirmek çok önemli. Çok kutsal bir iş. Bu işte katkımız olsun dedik. Konakladığınız da sizlere yüzde elli indirim anlaşması yapmış olduk. İnşallah keyifli sağlıklı günlerde sizlerle görüşürüz.”

AKBIYIK; “GAZETECİLER YÜZDE ELLİ YARARLANACAKLAR”

Zonguldak Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Akbıyık, yapılan jest için teşekkür ederek, “Bugün Nejdet Başkanımızın misafiriyiz. Burada sosyal tesis hayata geçti. Bungolovlu restaurantlar şekilde. Burada da Gazeteciler yararlandıkları zaman yüzde elli indirim alacaklar. Başkanımıza yapmış olduğu jest için teşekkür ederiz”diye konuştu.

EMEN; ‘GÜZEL BİR ANLAŞMA OLDU’

Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Emen ise, “Başkanımız güzel ağırlamanın sonunda yüzde elli indirim yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Güzel bir anlaşma oldu. Kendisine tekrar ziyaret edeceğiz. Katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz”ifade etti.

Editör: Can ERTÜRK