Erol, AK Parti’nin Zonguldak Belediyesi’nde olan uygulamalardan hem siyasilerin hemde vatandaşların memnun olmadıklarını belirtti. Saadet Partisi olarak Yerel Seçimlerde aday çıkartacaklarını da dile getiren Erol, yaşanabilir Zonguldak Projesi için çalışma içinde olduklarını da söyledi. 

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Erol’un açıklamaları şu şekilde;”Zonguldak'ın kronikleşmiş, derinleşmiş ve çözüm bulunamayan sorunları hepimizin biliyorsunuz malum. Bu nedenle bu sorunların çözülemediğini hepimiz görüyoruz. Hepimiz bu Zonguldak vilayetinde yaşıyoruz. Biz tabii ki Saadet Partisi olarak bu sorunlara kafa yoruyoruz, Esnafımızla görüşüyoruz kendilerini birebir ziyaret ediyoruz. Bunlarla irtibat kuruyoruz, iletişim kuruyoruz, oturuyoruz onlar da tabii ki yapmış oldukları, yaşamış oldukları Zonguldak'tan memnun değiller. Yeniden büyük Zonguldak, yaşanabilir Zonguldak için de ne yapılması lazım, belli çalışmalar yapılması lazım. Ne yazık ki AK Parti Belediye Başkanlığı yönetimi bu beş senelik zamanı çok iyi değerlendiremedi. Hem halkın gönlüne girme noktasında iyi  değerlendiremedi hemde iktidar nimetlerinden ve devletin imkanlarından istifade etme olanağı yüksek seviyedeyken de o imkanlardan yeterince istifade edilemedi. Yapılan bazı şeyler var sahil projesi var, belli yerlerde, belli mahallelerde, belli güzergahlarda, asfaltlar döküldü, mahalle aralarında yollar yapıldı ama hala 19  mahallede merkezde biliyorsunuz Problemlerimiz var tabii biz Saadet Partisi İl Başkanlığı olarak 8 ilçede , 17 beldede önümüzdeki seçimlerde Mart 2024 seçimlerinde aday göstermeyi planlıyoruz ve buna göre de bir organizasyon çalışması içerisindeyiz. 


ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANININ HALKLA OLAN İRTİBATINDAN MEMNUN DEĞİLİZ!

İşin açıkçası net ve sarih bir şekilde yani açık bir şekilde söylemek gerekirse Zonguldak belediye yönetiminin uygulamalarından memnun değiliz. Zonguldak Belediye Başkanı'nın da halkla olan irtibatından da işte memnun değiliz. Onu da görüyoruz biz izliyoruz. Çünkü biz vatandaşı ziyaret ediyoruz. İnşallah önümüzdeki mali değerler seçimi vatanımız için milletimiz için, milletimiz için aynı zamanda Zonguldak'ımız için hayırlara vesile olur. Tabii herkes adayını gösterecek. Herkes sahaya çıkacak, projelerini, planlarını, programlarını anlatacak Zonguldaklılar kimi tercih ederse, hem merkezli olsun, hem 8 ilçede  olsun, hem 17  belde de olsun, kimi tercih ederse tercihin ondan yana kullanacak. Beş sene daha mahalli idare yönetimlerini belediye başkanlığına teslim edecek. Inşallah hayırlısı olur diyorum

ZONGULDAK’TA HER AY İL DİVAN TOPLANTISI İZAH EDEN TEK PARTİYİZ

Allah kısmet ederse de Çarşamba günü akşam saat 7 Saadet Partisi aylık il divan toplantısı biliyorsunuzdur. Her ay Zonguldak'ta, her ay il divan toplantısını izah eden, il ilçe yönetimlerini, kadın kollarını, gençlik kollarının toplayan tek partiyiz. Her ay rapor müzakeresi yapıyoruz. İlçelerdeki çalışmaları, beldelerdeki çalışmaları, ne yapıyoruz bunların raporlarını alıyoruz ve önümüzdeki ayın da çalışmalarını planlıyoruz” dedi.

Haber:Batuhan DARAKCI

Editör: Batuhan Darakci