Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak merkez ilçe başkanı Ebru uzun depremde zarar gören vatandaşlar için tüm Parti teşkilatları olarak ülke çapında yardım kampanyası başlattıklarını bildirdi.

CHP' Merkez ilçe başkanı Ebru Uzun, "CHP depremzedeleri için yardım kampanyası başlattı

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak merkez ilçe Başkanı Ebru Uzun yaptığı açıklamada, "Gün dayanışma ve hep birlikte yaraların sarılma günüdür.

Yitirdiklerimiz ve onların emanetlerini en değerlimiz olarak sahiplenmek hepimiz en öncelikli görevi olmalı..

Lütfen,sesimizi duyun ve siz de şimdilik acil ihtiyaç olarak aşağıda  belirlenen listeye katkı vererek Zonguldak Merkez İlçe örgütümüzle temasa geçin.

Bugün sabah saatlerinde ülkemizde yaşanan deprem felaketinin açtığı yaraları sarmak için depremzede yurttaşlarımızın ihtiyaç duyabilecekleri çadır içi soba, uyku tulumu (yetişkin/çocuk), uzay battaniye, cep ısıtıcısı, sentetik içlik (bebek/çocuk), eldiven-atkı-bere-çorap (bebek/çocuk/yetişkin), polar battaniye-polar ara katman, kışlık bot, kışlık mont (yetişkin/çocuk), bebek bezi-mama-biberon, hijyenik ped, ıslak mendil-sıvı sabun-tuvalet kağıdı-havlu kağıt-havlu, el feneri, kalem pil, kibrit, kullanılmamış kıyafetlerinin (yetişkin/çocuk) deprem bölgesine ulaştırmak üzere Merkez  İlçe ve  Başkanlığımıza teslim edilmesi hususunda gerekli hassasiyeti göstermeniz rica ediyoruz." dedi.

Editör: Can ERTÜRK