Zonguldak Bahçelievler Mahallesi'nde 1958 yılında göreve başlayan İbrahim Selattin Tüzün tam  41 yıl 8 dönem  muhtarlık görevi yaptı. 1999 yılında babadan aldığı göreve talip alan Bülent Tüzün, 6 dönemdir muhtar olarak seçiliyor. 

“TAYYİP ERDOĞAN'DAN FAZLA GÖREVDE”

1999 yılında göreve başlayan Bahçelievler Mahalle Muhtarı Bülent Tüzün, 31 Mart seçimleri ile birlikte yeniden seçilerek 6'ıncı kez seçildi. 2002 yılında başbakan  seçilen ve şuan Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten Recep Tayyip Erdoğan'dan fazla seçilerek rekor kırdı. 


“BABADAN OĞULA 66 YIL”

1958 yılında göreve başlayan İbrahim Selattin Tüzün tam  41 yıl görev  muhtarlık görevi yaptı. 1999 yılında babadan aldığı göreve talip olan Bülent Tüzün, o tarihten bu tarihe mahalle muhtarlığı görevini yürütüyor. 

“HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

31 Mart seçimlerinde tekrar muhtar olarak seçilen Bülent Tüzün, tüm vatandaşlara teşekkür etti. Tüzün, 31 Mart seçimlerini geride bıraktık. 1999 yılından bu yana süre gelen bir muhtarlık görevi halkımız tekrar bizileri bu göre layık gördü.  Herkese destkeleri için teşekkür ediyorum. 1958 yılında babam ilk olarak muhtarlık görevine başladı. 1999 yılına kadar görev yaptı. Sonra görevi ben devir aldım. O tarihten bu yana babadan ogula geçen bir yarış. Bizde bu görevi en iyi şekilde yapmak halkımıza hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizlere destek olan başta Bahçelievler Mahalle sakinlerine ve destek olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Haber:Batuhan DARAKCI