Zonguldak'ın Beycuma beldesinde A.A. ile G.Ö. arasında yaşanan olayların ardından ‘Kadına taciz ve şiddet’ konuları bir kez daha gündeme geldi. 

Alınan bilgiye göre olay; dün öğle saatlerinde Beycuma beldesi Yılmazlar Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre evli olduğu öğrenilen A.A., 3 çocuk annesi G.Ö.’yü araç ile evinden aldı. Bir süre G.Ö. ile A.A. araç içerisinde konuştu. Bir Daha sonra G.Ö. isimli kadın, vefat eden A.A.’nın oğluna küfür etti. Tartışmanın büyümesiyle birlikte kadının arabadan düştüğü iddia edildi. 

Kafasında çatlak meydana gelen kadın hastaneye kaldırıldı. A.A. ise jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. A.A., adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. İl Jandarma Komutanlığı’nın ise, konuyu yakından takip ettiği öğrenildi. 

Öte yandan, 3 çocuk annesi G.Ö.’nün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu, tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edildiği öğrenildi. 

“KADINI ZATEN RAHATSIZ EDİYORDU”

Olayın ardından, bazı mahalleliler ise, G.Ö.’nün A.A. tarafından daha önce sözlü tacize maruz kaldığını ve A.A.’nın arabasına binmemesi yönünde G.Ö.’yü uyardıkları iddia edildi. Olayın araçtan düşme olmadığını düşündüklerini öne süren mahalleliler, “Bu adam kadını zaten rahatsız ediyordu. Aralarında ilişki olup olmadığını bilmiyoruz ancak sadece araçtan düşme olduğunu düşünmüyoruz. Adamın cinsel taciz girişimi olduğunu da düşünüyoruz.” şeklinde konuştular.

Haber: Duygu ELMA ÖZFİDAN