Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Ak Parti İl Teşkilatını ziyaret etti.

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Zonguldak’a gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret eden Bakan Eroğlu ardından Ak Parti İl Teşkilatını ziyaret etti.

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı, Ak Parti İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Erbay, Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek ve partililer karşıladı.

Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu’na günün anısına madenci heykeli takdim etti.

Ardından toplantı salonunda partililere hitap eden Bakan Eroğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Zonguldak Valimizin Afyonkarahisar’a tahin olunca çok sevinmiştim. Dedim ki siz orada çok büyük işler başaracaksınız. Dedim ki orada Filyos projesi var sizin oraya gitmeniz katkı verir. Zonguldak’la alakalı bilgiler verdim. Oda çok mutlu oldu. Hem onu ziyaret etmek, bakap projesini sizlere anlatayım. Bugün de orası bitmiş. Liman muhteşem. Türkiye’nin en büyük limanları. 540 metreküp çalışmalar başlamış. Muhteşem birşey çok duygulandım. Orası üretim ve istihdam merkezi olacak. Türkiye’nin nereden nereye geldiğini görmek mümkün. Bir toplu iğneyi bile dışardan alıyorduk şimdi artık biz yapıyoruz. Yaptık yapıyoruz yapacağız”dedi.

Editör: Can ERTÜRK