Zonguldak’ta Dilaver Mahallesi’nde yaşayan 16 yaşındaki Gizemnur A., geçtiğimiz günlerde ailesine ‘bakkala gidiyorum’ diyerek evden ayrılmış ve gözden kaybolmuştu. Uzun süre haber alınamayan Aygün, bugün bulundu
Gizemnur A., Zonguldak’ın Soğuksu Semtinde bulunan bir evde kilitli halde bulunduğu öğrenildi. 

Olay Neydi?

Zonguldak’ın Dilaver Mahallesi’nde yaşayan 16 yaşındaki Gizemnur A., dün akşam saatlerinde kayboldu. 16 yaşındaki genç kız, ailesi ve polis ekiplerince her yerde aranıyor.
Olay; dün akşam 6.30 sıralarında Zonguldak’ın Dilaver Mahallesi’nde meydana geldi. Bölgede ailesi ile birlikte yaşayan 16 yaşındaki Gizemnur A., dondurma almak için bakkala gideceğini söyleyerek evden ayrıldı. Genç kız uzun süre eve gelmeyince ailesi söz konusu bakkala gitti. 16 yaşındaki Gizemnur A., bakkala hiç uğramadığı, yanından koşarak uzaklaştığı öğrenildi. 
Mahallede ve yakın çevrede Gizemnur A.'yı saatlerce arayan ailesi, sonuç alamayınca durumu polis ekiplerine bildirdi. Gizemnur A.'yı bulmak için geniş çaplı arama çalışması başlatıldı. 

GEÇEN YIL DA EVDEN KAÇMIŞ 

Öte yandan 16 yaşındaki genç kızın psikolojik rahatsızlıklarının bulunduğu, geçtiğimiz yılda evden kaçma girişiminde bulunduğu öğrenildi.