Geçtiğimiz gün Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili A.Adayı  Merve Kır üyelerle birlikte Çaycuma İlçe Başkanlığı, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı, Saltukova Belediye Başkanı Alim Genç’i, Gökçebey İlçe Başkanlığını, Bakacakkadı Belediye Başkanı Oktay Albuz’u, Devrek İlçe Başkanlığı, Devrek Belediye BaşkanıÇetin Bozkurt’u ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili Merve Kır şunları söyledi;"Ziyaretlerimde beni büyük bir ilgi ve alaka ile karşılayan tüm partililerime şükranlarımı sunuyorum. Gençliğimiz ve tecrübemiz var. İnanıyorum hep birlikte başaracağız

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Atatürk’ün önderliğinde, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde ülkemize ve ilimize hizmet etmek için yola çıktım. Çıktığım bu yolda en büyük desteği örgütümüzden alıyorum. Genç bir siyasetçiyim. Yolumuz çok uzun bunun farkındayım. Uzun yıllardır kaybettiğimiz değerleri yeniden kazanabilmek, kadınlarımız, çocuklarımız ve gençlerimizin hak ettikleri değeri görmesi için, çağdaş ve insanca yaşayabilmek için yola çıktım. İnanıyorum ki, 15 Mayıs sabahı, güneş bizim için bir başka doğacak. Ülkemizin üzerindeki karanlık bulutları dağıtacak. İşte o gün hep birlikte bu onuru ve gururu birlikte yaşayacağız. 

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, Cumhuriyet Halk Partisi’ni Zonguldak’ta 1. parti, Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu‘nu Cumhurbaşkanı yapacak, Cumhuriyetimizi yeniden demokrasi ile taçlandıracağız."